SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
1 550 000 €
(10 265 € / m²)
Predaj
2+1
151 m²
Triq tal-Katidral, Tas-Sliema

miestnosti2+1
plocha151 m²
kúpeľne2+
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Discover an extraordinary opportunity to invest in one of the last 16 apartments available in ORA, Malta's premier green development. Designed by lead...

Ostatné
Vek ponuky: 1dní
Aktualizované: 1dní

Lokalita

Triq tal-Katidral, Tas-Sliema
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Pierre Faure Real Estate Ltd.

Stefan Consiglio