SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
650 000 €
(4 276 € / m²)
Predaj
3+1
152 m²
Triq Sir Adrian Dingli, Tas-Sliema

miestnosti3+1
plocha152 m²
kúpeľne2+
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

This Apartment in St. Julians is now up for Sale.

Property comprises of an open plan kitchen/living/dining, 3 bedrooms (main with en-suite), 2 bathro...

Ostatné
Vek ponuky: 61dní
Aktualizované: 57dní

Lokalita

Triq Sir Adrian Dingli, Tas-Sliema
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Pierre Faure Real Estate Ltd.

Stefan Consiglio