Výpis ponúk
8
8
8
1 050 000 €
(6 069 € / m²)
Predaj
3+1
173 m²
Triq Tigné, Tas-Sliema
Zobraziť na mape
Do obľúbených
Zdieľať
miestnosti
3+1
plocha
173 m²
kúpeľne
2+
Preložiť do slovenčiny
6th Floor APT – 3 bedroom Sea view Apt with 173sqm internal with a front corner terrace of 26sqm with 4 balconies.
This superb brand new modern furni...
Zobraziť celý popis
Parametre
Parametre
Vlastníctvo:
Typ vlastníctva určuje právny vzťah k nehnuteľnosti – osobné, družstevné alebo štátne/všeobecné.
Ostatné
Stav:
Aktuálny stav nehnuteľnosti z hľadiska rekonštrukcie - pred, po, alebo v priebehu rekonštrukcie.
Ostatné
Typ budovy:
Ostatné
Vybavenie:
Ostatné
Vek ponuky:
59dní
Aktualizované:
56dní
Nahlásiť inzerát
Lokalita
Triq Tigné, Tas-Sliema
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.