SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
660 080 €
(7 417 € / m²)
Predaj
3+1
89 m²
Váci utca, Budapest

miestnosti3+1
plocha89 m²
kúpeľne2+
výťahÁno
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

For sale: a luxury 89 m² apartment in the V. district, on Nyáry Pál Street, in the vicinity of Váci Street. The apartment features a living room plus ...

Parametre

Vybavenie & vlastnosti

Vygenerované z AI

Otvorený obývací priestorSamostatné wcVaňaSprchovací kútZariadenýKuchynské spotrebičeDrevená podlahaVysoké stropyPo rekonštrukcii

zariadený
Vek ponuky: 73dní
Aktualizované: 38dní

Lokalita

Váci utca, Budapest
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

M Homes Kft.