SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
442 704 €
(8 680 € / m²)
Predaj
2+1
51 m²
Belgrád rakpart, Budapest

miestnosti2+1
plocha51 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Apartment with Danube panorama for sale in District V, Belgrád embankment.This apartment is located on the section of Belgrád Embankment closest to Li...

Ostatné
Vek ponuky: 106dní
Aktualizované: 40dní

Lokalita

Belgrád rakpart, Budapest
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

M Homes Kft.