Výpis ponúk
21
21
21
895 000 €
(7 521 € / m²)
Predaj
Atypický
119 m²
Rue du Commerce, Kayl
Zobraziť na mape
Do obľúbených
Zdieľať
miestnosti
Atypický
plocha
119 m²
kúpeľne
Preložiť do slovenčiny
Veuillez contacter pour de plus amples informations :
+352 621 504 529
Vlastníctvo:
Typ vlastníctva určuje právny vzťah k nehnuteľnosti – osobné, družstevné alebo štátne/všeobecné.
Ostatné
Stav:
Aktuálny stav nehnuteľnosti z hľadiska rekonštrukcie - pred, po, alebo v priebehu rekonštrukcie.
Vek ponuky:
45dní
Aktualizované:
45dní
Nahlásiť inzerát
Lokalita
Rue du Commerce, Kayl
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.