Výpis ponúk
34
34
34
565 000 €
(7 533 € / m²)
Predaj
6 a více
75 m²
Uewerpallenerstrooss, Ell
Zobraziť na mape
Do obľúbených
Zdieľať
miestnosti
6 a více
plocha
75 m²
kúpeľne
Preložiť do slovenčiny
Veuillez contacter Mathieu Bossennec pour de plus amples informations:
+352 661 521 730
Vygenerované z AI
Štítky sú automaticky generované umelou inteligenciou na základe fotografií a popisu nehnuteľnosti.
Terasa
Podlažie
Otvorený obývací priestor
Samostatné wc
Kuchynské spotrebiče
Parametre
Vlastníctvo:
Typ vlastníctva určuje právny vzťah k nehnuteľnosti – osobné, družstevné alebo štátne/všeobecné.
Ostatné
Stav:
Aktuálny stav nehnuteľnosti z hľadiska rekonštrukcie - pred, po, alebo v priebehu rekonštrukcie.
Ostatné
Typ budovy:
Ostatné
Vybavenie:
Ostatné
Vek ponuky:
80dní
Aktualizované:
12dní
Nahlásiť inzerát
Lokalita
Uewerpallenerstrooss, Ell
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.