SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
243 803 €
(2 835 € / m²)
Predaj
Atypický
86 m²
Ruta del Sol, Sámara

miestnostiAtypický
plocha86 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Located in the heart of Samara, just a few minutes’ walk from the beach and local amenities, this 86 m² (925 ft²) apartment combines comfort and natur...

zariadený
Vek ponuky: 57dní
Aktualizované: 6dní

Lokalita

Ruta del Sol, Sámara
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

PACIFIC HOMES COSTA RICA