SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
545 292 €
(2 726 € / m²)
Predaj
3+1
200 m²
Calle 5A

miestnosti3+1
plocha200 m²
kúpeľne2+
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Este espectacular apartamento en venta está ubicado en la hermosa ciudad de Cartagena de Indias en el departamento de Bolívar. Con un área total de 20...

Parametre

Vybavenie & vlastnosti

Vygenerované z AI

VýhľadOtvorený obývací priestorVhodné pre domácich miláčikovZabezpečenie

Ostatné
Vek ponuky: 17dní
Aktualizované: 17dní

Lokalita

Calle 5A
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Paradise Rent and Sale