SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
442 634 €
(4 864 € / m²)
Predaj
2+1
91 m²
36 Avenue, Surrey

miestnosti2+1
plocha91 m²
kúpeľne2+
výťahÁno
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Welcome to Edgewater, an exclusive gated community in South Surrey’s Rosemary Heights West. This sophisticated 2-bedroom, 2-bathroom, corner end unit,...

Parametre

Vybavenie & vlastnosti

Vygenerované z AI

Otvorený obývací priestorPrirodzené svetloVýhľad

Ostatné
Vek ponuky: 75dní
Aktualizované: 75dní

Lokalita

36 Avenue, Surrey
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Engel & Völkers Ocean Park