SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
1 060 654 €
(4 572 € / m²)
Predaj
4+1
232 m²
Judd Road, Squamish

miestnosti4+1
plocha232 m²
kúpeľne2+
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

BRAND-NEW HALF DUPLEX WITH A SUITE! Located in sought-after Brackendale, this exceptional home sits on a 5,000 sqft lot and offers over 1,800 sqft of ...

Ostatné
Vek ponuky: 8dní
Aktualizované: 8dní

Lokalita

Judd Road, Squamish
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Engel & Völkers Whistler Squamish