SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
123 335 €
(1 644 € / m²)
Predaj
6 a více
75 m²
Autoroute Duplessis, Québec

miestnosti6 a více
plocha75 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Condo lumineux offrant deux chambres spacieuses, une cuisine fonctionnelle et de nombreux espaces de rangement. Baigné de lumière grâce à son orientat...

Ostatné
Vek ponuky: 6dní
Aktualizované: 5dní

Lokalita

Autoroute Duplessis, Québec
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

VIA CAPITALE SÉLECT