SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
303 069 €
(978 € / m²)
Predaj
6 a více
310 m²
Boulevard René-Lévesque Ouest, Québec

miestnosti6 a více
plocha310 m²
kúpeľne2+
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Très grand condo indivise de 3 chambres et 2 salles de bain complètes. Beaucoup de charme avec ses boiseries d'origine, ses planchers de bois franc et...

Ostatné
Vek ponuky: 10dní
Aktualizované: 8dní

Lokalita

Boulevard René-Lévesque Ouest, Québec
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Via Capitale Québec Champlain