SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
115 454 €
(1 480 € / m²)
Predaj
6 a více
78 m²
Rue de l'Oise, Québec

miestnosti6 a více
plocha78 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Condo à vendre à Charlesbourg offrant un espace de vie lumineux et spacieux. Cette unité comprend 2 chambres confortables. Situé à proximité de plusie...

Ostatné
Vek ponuky: 5dní
Aktualizované: 5dní

Lokalita

Rue de l'Oise, Québec
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Via Capitale Équipe