SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
341 417 €
(4 113 € / m²)
Predaj
5+1
83 m²
Rue Workman, Montréal

miestnosti5+1
plocha83 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Well-located condo in a sought-after area, on a quiet street yet close to all services. This ground-floor condo offers two bedrooms, a large living ro...

Ostatné
Vek ponuky: 76dní
Aktualizované: 15dní

Lokalita

Rue Workman, Montréal
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

ROYAL LEPAGE TENDANCE