SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
305 334 €
(2 993 € / m²)
Predaj
6 a více
102 m²
Chemin des Cageux, Laval

miestnosti6 a více
plocha102 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Grand condo avec 2 GARAGES INTÉRIEUR offrant une vue magnifique sur la rivière et une très belle luminosité! Il est doté de 2 chambres et 1 salle de b...

Ostatné
Vek ponuky: 490dní
Aktualizované: 490dní

Lokalita

Chemin des Cageux, Laval
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

GROUPE SUTTON SYNERGIE INC.