SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
802 792 €
(7 232 € / m²)
Predaj
6 a více
111 m²
Rainsford Road

miestnosti6 a více
plocha111 m²
kúpeľne2+
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Welcome to Terrace Suite 207 at The Boutique Residences of 1 Rainsford Road. This Spectacular 2 Bedroom, 2 Bathroom Condo, Boasts Enjoyment Space of ~...

Parametre

Vygenerované z AI

TerasaDrevená podlahaVysoké stropyOtvorený obývací priestorKuchynské spotrebičeKrbPodlažie

Ostatné
Vek ponuky: 127dní
Aktualizované: 107dní

Lokalita

Rainsford Road
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Right at Home Realty, Brokerage*