Výpis ponúk
2
2
1 563 331 €
(15 327 € / m²)
Predaj
4+1
102 m²
עתידים, רעננה
Zobraziť na mape
Do obľúbených
Zdieľať
miestnosti
4+1
plocha
102 m²
kúpeľne
Preložiť do slovenčiny
Projet de luxe à Ra’anana, en construction et avec toutes les garanties.
Seulement 20 % à payer jusqu’à la livraison.
Projet comprenant u...
Zobraziť celý popis
Parametre
Parametre
Vlastníctvo:
Typ vlastníctva určuje právny vzťah k nehnuteľnosti – osobné, družstevné alebo štátne/všeobecné.
Ostatné
Stav:
Aktuálny stav nehnuteľnosti z hľadiska rekonštrukcie - pred, po, alebo v priebehu rekonštrukcie.
Vek ponuky:
4dní
Aktualizované:
1dní
Nahlásiť inzerát
Lokalita
עתידים, רעננה
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.