Výpis ponúk
5
768 475 €
(6 148 € / m²)
Predaj
5+1
125 m²
דוד שמעוני
Zobraziť na mape
Do obľúbených
Zdieľať
miestnosti
5+1
plocha
125 m²
kúpeľne
Une nouvelle génération de résidence
Un nouveau quartier résidentiel moderne au cœur de Hadera, entre la forêt et la mer Méditer...
Zobraziť celý popis
Parametre
Parametre
Vlastníctvo:
Typ vlastníctva určuje právny vzťah k nehnuteľnosti – osobné, družstevné alebo štátne/všeobecné.
Ostatné
Stav:
Aktuálny stav nehnuteľnosti z hľadiska rekonštrukcie - pred, po, alebo v priebehu rekonštrukcie.
Vek ponuky:
4dní
Aktualizované:
2dní
Nahlásiť inzerát
Lokalita
דוד שמעוני
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.