SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
153 197 €
(4 506 € / m²)
Predaj
1+1
34 m²
Tibubeneng

miestnosti1+1
plocha34 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Dreiundzwanzig von 24 Einheiten in diesem Smart-Home-Apartmentblock an der Jalan Pemelisan Agung in Berawa, Canggu, sind bereits verkauft. Stand heute...

Ostatné
Vek ponuky: 8dní
Aktualizované: 8dní

Lokalita

Tibubeneng
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Anteya