Výpis ponúk
67
67
67
1 800 000 €
(11 321 € / m²)
Predaj
5+1
159 m²
Herenmarkt, Amsterdam
Zobraziť na mape
Do obľúbených
Zdieľať
miestnosti
5+1
plocha
159 m²
kúpeľne
2+
Preložiť do slovenčiny
Herenmarkt 16-1, 1013 ED Amsterdam
Spacious and charming family home (approx. 159 m²) located in the historic centre of Amsterdam! The property is sp...
Zobraziť celý popis
Parametre
Parametre
Vlastníctvo:
Typ vlastníctva určuje právny vzťah k nehnuteľnosti – osobné, družstevné alebo štátne/všeobecné.
Ostatné
Stav:
Aktuálny stav nehnuteľnosti z hľadiska rekonštrukcie - pred, po, alebo v priebehu rekonštrukcie.
Ostatné
Energetická náročnosť:
Preukaz energetickej náročnosti budovy (PENB) hodnotí energetickú účinnosť na stupnici A–G.
C - Úsporná
Typ budovy:
Ostatné
Typ vykurovania:
Ostatné
Zobraziť všetky parametre
Vek ponuky:
3dní
Aktualizované:
3dní
Nahlásiť inzerát
Lokalita
Herenmarkt, Amsterdam
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.