SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
405 594 €
(3 687 € / m²)
Predaj
2+1
110 m²
Welfare Road

miestnosti2+1
plocha110 m²
kúpeľne1
výťahÁno
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Quote: "You are the universe experiencing itself." - Alan Watts

Set on the lagoon in the heart of Simpson Bay, this furnished 2-bedroom, 2-bathroom...

zariadený
Vek ponuky: 3dní
Aktualizované: 3dní

Lokalita

Welfare Road
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Lion Crest Realty