SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
716 957 €
(3 983 € / m²)
Predaj
4+1
180 m²
Blue Marine Road

miestnosti4+1
plocha180 m²
kúpeľne2+
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Au 3eme étage d'une résidence sécurisée, cet appartement de deux chambres en suites, entièrement revisité et refait à neuf, vous propose des prestatio...

Ostatné
Vek ponuky: 16dní
Aktualizované: 16dní

Lokalita

Blue Marine Road
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Infinity Property SXM