SUPA24
220 000 €
(4 400 € / m²)
Predaj
1+1
50 m²
Ευβοίας, Δήμος Σαρωνικού

miestnosti1+1
plocha50 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Rest of Attica, Saronida: FOR SALE newly built ground floor apartment 50 sq.m in Saronida with unlimited sea view and a distance of 230 meters to be d...

Nezariadený
Vek ponuky: 2dní
Aktualizované: 1dní

Lokalita

Ευβοίας, Δήμος Σαρωνικού
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Kostas Vlachos Real Estate

Vlachos Konstantinos