SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
296 800 €
(6 315 € / m²)
Predaj
1+1
47 m²
Αγίου Όρους, Δήμος Πειραιώς

miestnosti1+1
plocha47 m²
kúpeľne1
výťahÁno
parkovanieNie
stavNovostavba
suterénNie
terasaNie

Popis

Πειραιάς (Ταμπούρια - Αγία Σοφία), ανακαινισμένο και πλήρως επιπλωμένο διαμέρισμα, κατάλληλο για Golden Visa και για εκμετάλλευση, συνολικής επιφάνεια...

Elektrické
Vek ponuky: 64dní
Aktualizované: 2dní

Lokalita

Αγίου Όρους, Δήμος Πειραιώς
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

PMD Real Estate Network