SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
790 000 €
(5 852 € / m²)
Predaj
3+1
135 m²
Δήμος Μαραθώνος

miestnosti3+1
plocha135 m²
kúpeľne2+
výťahNie
parkovanieNie
stavNovostavba
suterénNie
terasaNie

Popis

Σε εξαιρετικό σημείο στα Δικαστικά του Σχοινιά, διατίθεται προς πώληση πολυτελές duplex διαμέρισμα συνολικής επιφάνειας 135 τ.μ., στον 2ο & 3ο όροφο σ...

Tepelné čerpadlo
Vek ponuky: 32dní
Aktualizované: 32dní

Lokalita

Δήμος Μαραθώνος
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Roumpos Real Estate