SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
1 640 000 €
(6 308 € / m²)
Predaj
4+1
260 m²
Χαράς, Δήμος Κηφισιάς

miestnosti4+1
plocha260 m²
kúpeľne2+
výťahÁno
parkovanieNie
stavNovostavba
suterénNie
terasaNie

Popis

Νεόδμητη Πολυτελής Μεζονέτα Προς Πώληση, στην περιοχή: Κηφισιά - Νέα Κηφισιά. Το εμβαδόν του ακινήτου είναι 260 τ.μ. και βρίσκεται σε οικόπεδο 435 τ.μ...

Parametre

Vybavenie & vlastnosti

Vygenerované z AI

Otvorený obývací priestorSamostatné wcKuchynské spotrebičeKrbDrevená podlahaDlažbaVysoké stropyPo rekonštrukciiPrirodzené svetloModerný štýlVhodné pre domácich miláčikovZariadenýVýhľadPodlažieTyp budovy

Tepelné čerpadlo
Vek ponuky: 3dní
Aktualizované: 3dní

Lokalita

Χαράς, Δήμος Κηφισιάς
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

RE/MAX PROPERTIES INVESTMENT