Výpis ponúk
29
29
29
1 635 000 €
(9 343 € / m²)
Predaj
3+1
175 m²
Αχιλλέως, Δήμος Γλυφάδας
Zobraziť na mape
Do obľúbených
Zdieľať
miestnosti
3+1
plocha
175 m²
kúpeľne
2+
Preložiť do slovenčiny
Glyfada, Golf: For Sale | Luxury Duplex Penthouse with Sea View & Roof Garden
175 sq.m. | 2 levels (3rd & 4th floor) in a 4-storey building
Bright, d...
Zobraziť celý popis
Parametre
Parametre
Vlastníctvo:
Typ vlastníctva určuje právny vzťah k nehnuteľnosti – osobné, družstevné alebo štátne/všeobecné.
Ostatné
Stav:
Aktuálny stav nehnuteľnosti z hľadiska rekonštrukcie - pred, po, alebo v priebehu rekonštrukcie.
Ostatné
Energetická náročnosť:
Preukaz energetickej náročnosti budovy (PENB) hodnotí energetickú účinnosť na stupnici A–G.
A - Extrémne úsporná
Typ budovy:
Ostatné
Typ vykurovania:
Ostatné
Zobraziť všetky parametre
Vek ponuky:
18dní
Aktualizované:
18dní
Nahlásiť inzerát
Lokalita
Αχιλλέως, Δήμος Γλυφάδας
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.