Výpis ponúk
9
9
9
775 000 €
(6 200 € / m²)
Predaj
3+1
125 m²
Ανδρέα Παπανδρέου, Δήμος Γλυφάδας
Zobraziť na mape
Do obľúbených
Zdieľať
miestnosti
3+1
plocha
125 m²
kúpeľne
Preložiť do slovenčiny
Γλυφάδα (Κάτω), ρετιρέ 125 τ.μ., 4ος όροφος, 3 υπνοδωμάτια, 1 μπάνιο, 1 WC, ανεξάρτητη κουζίνα, ενιαίος χώρος που αποτελείται από σαλόνι και τραπεζαρί...
Zobraziť celý popis
Parametre
Vybavenie & vlastnosti
Výťah
Vygenerované z AI
Štítky sú automaticky generované umelou inteligenciou na základe fotografií a popisu nehnuteľnosti.
Podlažie
Samostatná kuchyňa
Sprchovací kút
Samostatné wc
Výhľad
Parametre
Vlastníctvo:
Typ vlastníctva určuje právny vzťah k nehnuteľnosti – osobné, družstevné alebo štátne/všeobecné.
Ostatné
Stav:
Aktuálny stav nehnuteľnosti z hľadiska rekonštrukcie - pred, po, alebo v priebehu rekonštrukcie.
Ostatné
Energetická náročnosť:
Preukaz energetickej náročnosti budovy (PENB) hodnotí energetickú účinnosť na stupnici A–G.
D - Menej úsporná
Typ budovy:
Ostatné
Typ vykurovania:
Ostatné
Zobraziť všetky parametre
Vek ponuky:
85dní
Aktualizované:
1dní
Nahlásiť inzerát
Lokalita
Ανδρέα Παπανδρέου, Δήμος Γλυφάδας
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.