Výpis ponúk
285 000 €
(4 014 € / m²)
Predaj
2+1
71 m²
Αρτέμωνος, Δήμος Αθηναίων
Zobraziť na mape
Do obľúbených
Zdieľať
miestnosti
2+1
plocha
71 m²
kúpeľne
Preložiť do slovenčiny
Νεος Κοσμος - Νεόδμητη πολυκατοικία με ένα όμορφο διαμέρισμα 71 τ.μ., στο 2 οροφο που διαθέτει 2 υπνοδωμάτια, άνετο καθιστικό, 1 μπάνιο και 1 WC επισ...
Zobraziť celý popis
Parametre
Vybavenie & vlastnosti
Výťah
Klimatizácia
Parametre
Vlastníctvo:
Typ vlastníctva určuje právny vzťah k nehnuteľnosti – osobné, družstevné alebo štátne/všeobecné.
Ostatné
Stav:
Aktuálny stav nehnuteľnosti z hľadiska rekonštrukcie - pred, po, alebo v priebehu rekonštrukcie.
Vek ponuky:
15dní
Aktualizované:
15dní
Nahlásiť inzerát
Lokalita
Αρτέμωνος, Δήμος Αθηναίων
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.