SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
329 182 €
(10 973 € / m²)
Predaj
Atypický
30 m²
Eurocity Passage

miestnostiAtypický
plocha30 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Chestertons is pleased to exclusively offer for sale this studio apartment located in Carrara Eurocity, Gibraltar. Set in a central location, with exp...

Ostatné
Vek ponuky: 1dní
Aktualizované: 1dní

Lokalita

Eurocity Passage
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Chestertons Gibraltar