SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
334 899 €
(6 835 € / m²)
Predaj
1+1
49 m²
Govenor's Street

miestnosti1+1
plocha49 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Chestertons is pleased to exclusively offer for sale this property in Town Area, Gibraltar. Located in the vibrant heart of town this delightful apar...

Ostatné
Vek ponuky: 14dní
Aktualizované: 1dní

Lokalita

Govenor's Street
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Chestertons Gibraltar