SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
331 292 €
(8 718 € / m²)
Predaj
Atypický
38 m²
Eurocity Passage

miestnostiAtypický
plocha38 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Chestertons is pleased to offer for sale this extended 38 sq m studio apartment located on the 8th floor in Murano, Eurocity. This studio apartment h...

Ostatné
Vek ponuky: 17dní
Aktualizované: 1dní

Lokalita

Eurocity Passage
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Chestertons Gibraltar