SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
608 826 €
(10 681 € / m²)
Predaj
2+1
57 m²
Ocean Village

miestnosti2+1
plocha57 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Chestertons is pleased to offer for sale this property in Majestic Ocean Plaza, Gibraltar. Comprising of two bedrooms, one bathroom, bright open plan ...

Ostatné
Vek ponuky: 54dní
Aktualizované: 1dní

Lokalita

Ocean Village
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Chestertons Gibraltar