SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
1 848 670 €
(16 960 € / m²)
Predaj
3+1
109 m²
Ocean Village

miestnosti3+1
plocha109 m²
kúpeľne2+
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Chestertons is pleased to offer for sale this property in Majestic Ocean Spa, Gibraltar. Stunning 3 bedroom 3 bathroom duplex penthouse apartment loca...

Ostatné
Vek ponuky: 72dní
Aktualizované: 72dní

Lokalita

Ocean Village
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Chestertons Global