SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
201 000 €
(1 500 € / m²)
Predaj
3+1
134 m²
Kombo North

miestnosti3+1
plocha134 m²
kúpeľne2+
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Discover the epitome of modern living in this brand-new condominium located in the prestigious Brufut Heights, The Gambia. This exquisite home offers ...

Ostatné
Vek ponuky: 3dní
Aktualizované: 3dní

Lokalita

Kombo North
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Maija International