SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
145 000 €
(2 164 € / m²)
Predaj
4+1
67 m²
Allée du Loing, Viry-Châtillon

miestnosti4+1
plocha67 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

L'Adresse de Morsang-sur-Orge vous propose en exclusivité un 4 pièces à vendre à Viry-Châtillon limite Morsang sur orge, à proximité immédiate des c...

Plynové
Vek ponuky: 5dní
Aktualizované: 5dní

Lokalita

Allée du Loing, Viry-Châtillon
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

l'Adresse - Logeris - l'Adresse - Logerim