Výpis ponúk
17
17
17
820 000 €
(5 616 € / m²)
Predaj
5+1
146 m²
Route de Divonne, Versonnex
Zobraziť na mape
Do obľúbených
Zdieľať
miestnosti
5+1
plocha
146 m²
kúpeľne
Preložiť do slovenčiny
Ref. 1787SR EXCLUSIVELY AT SWIXIM INTERNATIONAL
Versonnex, in the center of the village, in a quiet area, you will be charmed by this penthouse apa...
Zobraziť celý popis
Parametre
Vybavenie & vlastnosti
Výťah
Garáž
Internet
Vygenerované z AI
Štítky sú automaticky generované umelou inteligenciou na základe fotografií a popisu nehnuteľnosti.
Terasa
Výhľad
Podlažie
Samostatné wc
Sprchovací kút
Parametre
Vlastníctvo:
Typ vlastníctva určuje právny vzťah k nehnuteľnosti – osobné, družstevné alebo štátne/všeobecné.
Ostatné
Stav:
Aktuálny stav nehnuteľnosti z hľadiska rekonštrukcie - pred, po, alebo v priebehu rekonštrukcie.
Ostatné
Energetická náročnosť:
Preukaz energetickej náročnosti budovy (PENB) hodnotí energetickú účinnosť na stupnici A–G.
A - Extrémne úsporná
Typ budovy:
Ostatné
Typ vykurovania:
Plynové
Zobraziť všetky parametre
Vek ponuky:
123dní
Aktualizované:
27dní
Nahlásiť inzerát
Lokalita
Route de Divonne, Versonnex
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.