SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
478 000 €
(4 085 € / m²)
Predaj
5+1
117 m²
Avenue de Paris, Versailles

miestnosti5+1
plocha117 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

A saisir!
Marie de Thieulloy vous propose un appartement lumineux de 5 pièces de 117 m2 situé dans une résidence de standing à Versailles avec toutes ...

Ostatné
Vek ponuky: 69dní
Aktualizované: 69dní

Lokalita

Avenue de Paris, Versailles
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Propriétés Privées