SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
136 000 €
(2 386 € / m²)
Predaj
2+1
57 m²
Pont Marcel Cachin, Trappes

miestnosti2+1
plocha57 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaÁno

Popis

Nous vous proposons en exclusivité ce grand deux pièces de 57m2 situé au 3em et dernier étage d'une petite copropriété limitrophe avec le village d'El...

Parametre

Vygenerované z AI

TerasaSamostatné wcDrevená podlahaOtvorený obývací priestor

Ostatné
Vek ponuky: 3dní
Aktualizované: 2dní

Lokalita

Pont Marcel Cachin, Trappes
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Liberty Immobilier