SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
262 500 €
(3 281 € / m²)
Predaj
4+1
80 m²
Rue Ronsard, Tours

miestnosti4+1
plocha80 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Situé au 1er étage d’une copropriété à taille humaine, sur les quais Paul Bert, cet appartement T4 offre un cadre de vie recherché, entre Loire et esp...

Elektrické
Vek ponuky: 117dní
Aktualizované: 38dní

Lokalita

Rue Ronsard, Tours
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Plessis Immobilier