SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
64 800 €
(2 160 € / m²)
Predaj
2+1
30 m²
Grand'Rue, Steinbach

miestnosti2+1
plocha30 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

MBS IMMOBILIERE SERVICES vous propose à la vente cet appartement 2 pièces d’environ 45 m² situé à STEINBACH, . Ce bien se compose d’une chambre ainsi ...

Ostatné
Vek ponuky: 18dní
Aktualizované: 12dní

Lokalita

Grand'Rue, Steinbach
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

IMBS IMMOBILIERE SERVICES