Výpis ponúk
4
4
90 000 €
(1 875 € / m²)
Predaj
3+1
48 m²
Rue du Général Leclerc, Sens
Zobraziť na mape
Do obľúbených
Zdieľať
miestnosti
3+1
plocha
48 m²
kúpeľne
Preložiť do slovenčiny
iad France - Martial Delencre vous propose: appartement centre ville de sens premier étage. au calme ,belle cavegestion bénévoleVENDU louéLa prese...
Zobraziť celý popis
Parametre
Parametre
Vlastníctvo:
Typ vlastníctva určuje právny vzťah k nehnuteľnosti – osobné, družstevné alebo štátne/všeobecné.
Ostatné
Stav:
Aktuálny stav nehnuteľnosti z hľadiska rekonštrukcie - pred, po, alebo v priebehu rekonštrukcie.
Ostatné
Energetická náročnosť:
Preukaz energetickej náročnosti budovy (PENB) hodnotí energetickú účinnosť na stupnici A–G.
D - Menej úsporná
Typ budovy:
Ostatné
Typ vykurovania:
Ostatné
Zobraziť všetky parametre
Vek ponuky:
155dní
Aktualizované:
117dní
Nahlásiť inzerát
Lokalita
Rue du Général Leclerc, Sens
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.