SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
445 000 €
(7 807 € / m²)
Predaj
2+1
57 m²
Saint-Raphaël

miestnosti2+1
plocha57 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaÁno

Popis

Votre agence BERSAN Immobilier vous propose cet appartement alliant charme, situation exceptionnelle, calme et vue mer.

Ostatné
Vek ponuky: 55dní
Aktualizované: 16dní

Lokalita

Saint-Raphaël
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

BERSAN IMMOBILIER