SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
480 000 €
(6 761 € / m²)
Predaj
3+1
71 m²
Avenue Saint-Vincent, Saint-Raphaël

miestnosti3+1
plocha71 m²
kúpeľne1
výťahÁno
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

iad France - Nicolas Gillet vous propose: Boulouris centre – Appartement 3 pièces 71 m² en rez-de-jardin | 60 m² d’extérieur | Garage | Cave | Calme a...

Parametre

Vybavenie & vlastnosti

Vygenerované z AI

TerasaPo rekonštrukciiOtvorený obývací priestorVaňaSprchovací kútSamostatné wcZabezpečenie

Ostatné
Vek ponuky: 93dní
Aktualizované: 93dní

Lokalita

Avenue Saint-Vincent, Saint-Raphaël
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

IAD France