SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
77 000 €
(1 222 € / m²)
Predaj
3+1
63 m²
Esplanade Jacques Bonnaval, Saint-Étienne

miestnosti3+1
plocha63 m²
kúpeľne1
výťahÁno
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

À Saint-Étienne, cet appartement de 3 pièces d'environ 63 m2 se situe en rez-de-chaussée d'une résidence des années 1975. Récemment rénové, il offre u...

Elektrické
Vek ponuky: 4dní
Aktualizované: 4dní

Lokalita

Esplanade Jacques Bonnaval, Saint-Étienne
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

ZEFIR IMMOBILIER