SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
495 000 €
(6 266 € / m²)
Predaj
3+1
79 m²
Rue Pigache, Saint-Cloud

miestnosti3+1
plocha79 m²
kúpeľne1
výťahÁno
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

iad France - Caroline Calloud vous propose: Quartier Val d'Or – dans un écrin de verdure, appartement traversant de 3 pièces de 79m², orienté Est-Oues...

Ostatné
Vek ponuky: 14dní
Aktualizované: 14dní

Lokalita

Rue Pigache, Saint-Cloud
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

IAD France