SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
108 500 €
(3 391 € / m²)
Predaj
2+1
32 m²
Rue de Brest, Saint-Brieuc

miestnosti2+1
plocha32 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaÁno

Popis

22000 – ST BRIEUC – CENTRE-VILLE – APPARTEMENT T2 34 M² – 1 CHAMBRE – APPARTEMENT LUMINEUX – PLACE DE PARKING
RÉSIDENCE SÉCURISÉE – BON ÉTAT GÉNÉRAL –...

Elektrické
Vek ponuky: 4dní
Aktualizované: 4dní

Lokalita

Rue de Brest, Saint-Brieuc
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

ZEFIR IMMOBILIER