SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
116 500 €
(1 574 € / m²)
Predaj
5+1
74 m²
Rue de Brest, Saint-Brieuc

miestnosti5+1
plocha74 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

iad France - Geoffrey Marie vous propose: À vendre – Appartement 74 m² à Saint‑BrieucÀ deux pas du campus Mazier, cet appartement lumineux est parfait...

Ostatné
Vek ponuky: 8dní
Aktualizované: 8dní

Lokalita

Rue de Brest, Saint-Brieuc
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

IAD France