SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
160 000 €
(5 333 € / m²)
Predaj
2+1
30 m²
Boulevard du Colonel Robert Baillet, Royan

miestnosti2+1
plocha30 m²
kúpeľne1
výťahÁno
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Découvrez ce superbe appartement T2 de 30 m², situé au premier étage d'une résidence recherchée à Royan, accessible par ascenseur. Dès votre arrivée, ...

Parametre

Vybavenie & vlastnosti

Vygenerované z AI

VýhľadPrirodzené svetloPo rekonštrukciiDrevená podlaha

Elektrické
Vek ponuky: 5dní
Aktualizované: 5dní

Lokalita

Boulevard du Colonel Robert Baillet, Royan
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

ZEFIR IMMOBILIER